FLORCZAK Izolacje Natryskowe łódzkie

izolacja natryskowa

Od dekarstwa po izolacje poliuretanowe

Firma MAG Piotr Florczak mieści się w okolicach Bolimowa i jest znana w woj. Łódzkim i Mazowieckim jako wieloletni i solidny wykonawca robót dekarskich.

Naszą domeną zawsze była i jest rzetelność usług i ich cen a priorytetem zadowolenie inwestora i nienaganna opinia o nas.

Obserwując w trakcie naszej działalności branżę budowlaną i mając codzienny kontakt inwestycyjny z klientami w zakresie prac dekarskich dostrzegliśmy rewelacyjną metodę izolacji dachów i ociepleń budynków. Wychodząc naprzeciw najlepszym trendom rynku budowlanego, firma MAG Piotr Florczak świadczy obecnie również usługi dociepleń i izolacji natryskowych.

Izolacyjne pianki natryskowe – Mazowsze

Oferujemy inwestorom z rejonów: Warszawa, Skierniewice, Łowicz, Sochaczew, Żyrardów, Grodzisk oraz całego woj. Łódzkiego i Mazowieckiego – najlepsze i bezpieczne ocieplenie domu, jakim jest amerykańska izolacja natryskowa z zagwarantowanym przez nas prawidłowym procesem przetwórczym i wzorową instalacją pianki poliuretanowej.

Potwierdzeniem naszej odpowiedzialności i zaangażowania w tej dziedzinie jest Akredytacja Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (EOPIN.org). Umożliwił nam to między innymi nasz jakościowy wybór stosowania wyłącznie amerykańskich pian natryskowych klasy Premium marki LALLAFOM® USA. Produktów bezpiecznych pod względem palności i unikatowych w aspekcie braku wydzielania w Państwa otoczeniu lotnych związków organicznych. To również wybór systemów ocieplenia domu opartych na niezmiennych parametrach izolacyjnych i materiałach objętych bezterminowa gwarancją producencką, składaną na ręce Inwestora w formie pisemnej.

Izolacja natryskowa Warszawa – przewaga technologii

Bez łączeniowa instalacja pianki natryskowej z ponad stukrotnym przyrostem objętości materiału w trakcie procesu izolacji jest gwarantem najlepszej szczelności ocieplenia poddaszy, dachów, ścian, posadzek, fundamentów czy murów wielowarstwowych. Niekwestionowaną zaletą izolacji natryskowej marki LALLAFOM® USA jest także znikoma waga systemu ocieplenia poddasza (nie obciążająca konstrukcji). Rewelacyjny w technologii natrysku pianki izolacyjnej jest jednak brak jakiegokolwiek znaczenia geometrii budynku dla dokładności montażu systemu. Tradycyjnych materiałów izolacyjnych nie da się zainstalować wzorcowo, bo ich montaż nie jest w ogóle technologicznie możliwy bez docinania, sztukowania, sznurkowania itp. Efektem zawsze będą nieszczelności wraz z nieubłaganą konsekwencją mostków termicznych, przy których ekonomiczna idea ocieplenia domu znacznie mija się z celem, sięgając długofalowo do naszych portfeli. Czy wiecie Państwo, że podawane Wam współczynniki cieplne i izolacyjne (lambda czy U ) nigdy nie uwzględniają i w ogóle nie przewidują żadnych ograniczeń technologicznych czy uchybień montażowych!!?? Refleksje i wnioski nasuwają się same. Pozostawiamy je w Państwa świadomości.

Ocieplenia natryskowe MAG Piotr Florczak – gwarant jakości

Szczelny i ekonomiczny, prawidłowo izolowany oraz idealnie wentylowany dom, w którym przy blasku kominka można bez stresu energetycznego miło odczuwać zimowe wieczory czy w komforcie przetrwać letnie upały – jest marzeniem wielu z Was. Firma MAG Piotr Florczak urealnieni takie plany umożliwiając Państwu najlepsze ocieplenie domu jakim jest amerykańska izolacja natryskowa w połączeniu z naszym doświadczeniem budowlanym.

Wszystkich, którzy w Skierniewicach, Sochaczewie, Łowiczu Warszawie lub okolicach budujecie dom, zamierzacie budować, czy użytkujecie go od dawna, zapraszamy po komfort ekonomiczny, zdrowotny i akustyczny, w postaci bezkonkurencyjnego systemu ocieplenia budynków – izolacji natryskowej pianką poliuretanową LALLAFOM® USA.

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA